new offer
29
offers
Małgorzata Bronowicka

Specjalista d/s nieruchomości

malgorzata.bronowicka@citynieruchomosci.pl

+48 510117665

send message
199,29 zł/m2 price: 225 000 zł

Udostępnij ofertę

Property description

Details

Offer no. GS-5003
Size 1 129,00 m²
Lot dimensions 25 x 46 m

PLN

Uwaga: mogą wystąpić dodatkowe opłaty za założenie księgi wieczystej oraz ustanowienie hipoteki.

Żórawina, Przecławice
parcel for sale

GS-4568

Size
1 200,00 m2
Price per m2
208,33 zł
price 250 000
parcel for sale - Żórawina, Przecławice

Żórawina
parcel for sale

GS-4910

Size
3 000,00 m2
Price per m2
76,67 zł
price 230 000
parcel for sale - Żórawina
new offer
parcel for sale - Żórawina, Milejowice

Żórawina, Milejowice
parcel for sale

GS-4990

Size
900,00 m2
Price per m2
311,11 zł
price 280 000