nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Żórawina

Żórawina
mieszkanie na sprzedaż

MS-5001

Na sprzedaż zadbane, ładne mieszkanie o powierzchni 34,6 m2 usytuowane na II piętrze w budynku położonym w miejscowości Żórawina przy Alei Niepodległości. Lokal składa się z: - kuchni - 10 m2 - pokoju - 20 m2 - łazienki - 3,0 m2 - przedsionka - 1,6 m2 Nieruchomość ...

Powierzchnia
34,60 m2
Piętro
2
Pokoje
1 pokój
Cena za m2
8 236,99 zł
cena 285 000
mieszkanie na sprzedaż - Żórawina
bez prowizji
dom na sprzedaż - Żórawina, Wilkowice

Żórawina, Wilkowice
dom na sprzedaż

DS-4999

GOTOWY DOM NA DZIAŁCE 549 M2 Na sprzedaż bardzo przestronny dom w zabudowie bliźniaczej, położony w miejscowości Wilkowice gmina Żórawina, powiat wrocławski.  Garaż jednostanowiskowy oraz 2 miejsca postojowe. W sąsiedztwie nowa zabudowa jednorodzinna. Dojazd ...

Powierzchnia
160,70 m2
Powierzchnia działki [m2]
549 m²
Pokoje
5 pokoi
Cena za m2
5 849,35 zł
cena 939 990
dom na sprzedaż - Żórawina, Wilkowice
bez prowizji
dom na sprzedaż - Żórawina

Żórawina
dom na sprzedaż

DS-4998

Na sprzedaż przestronny dom w zabudowie bliźniaczej, położony w miejscowości Żórawina gmina Żórawina, powiat wrocławski.  Garaż jednostanowiskowy oraz dwa miejsca postojowe. W sąsiedztwie nowa zabudowa jednorodzinna. Dojazd do domu drogą asfaltową oraz częściowo utwardzoną. Dom ...

Powierzchnia
120,82 m2
Powierzchnia działki [m2]
300 m²
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
8 028,47 zł
cena 970 000
dom na sprzedaż - Żórawina
nowa oferta
dom na sprzedaż - Żórawina, Rzeplin

Żórawina, Rzeplin
dom na sprzedaż

DS-4997

Na sprzedaż bardzo ładny i niezwykle zadbany dom wolnostojący o powierzchni 182,7 m2, usytuowany na działce o powierzchni 1000 m2. Dom z 2018 roku, położony przy bocznej, cichej ulicy w miejscowości Rzeplin, gmina Żórawina, powiat wrocławski.  Dom z ogromnym potencjałem. ...

Powierzchnia
182,70 m2
Powierzchnia działki [m2]
1 000 m²
Pokoje
5 pokoi
Cena za m2
9 846,74 zł
cena 1 799 000
dom na sprzedaż - Żórawina, Rzeplin
nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Wrocław, Stare Miasto

Wrocław, Stare Miasto
mieszkanie na sprzedaż

MS-4996

Na sprzedaż bardzo zadbane i utrzymane w doskonałym stanie mieszkanie o powierzchni użytkowej 111,41 m2 usytuowane na trzecim piętrze budynku. Lokal znajduje się w czteropiętrowej kamienicy z 1907r.  przy ul. Zygmunta Krasińskiego.  Mieszkanie z ogromnym potencjałem. Lokal ...

Powierzchnia
111,41 m2
Piętro
3
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
9 424,65 zł
cena 1 050 000
mieszkanie na sprzedaż - Wrocław, Stare Miasto
bez prowizji
dom na sprzedaż - Kobierzyce

Kobierzyce
dom na sprzedaż

DS-4992

PIĘKNY NOWOCZESNY BLIŹNIAK/MOŻLIWOŚĆ WYKOŃCZENIA POD KLUCZ OFERUJEMY POMOC W POZYSKANIU KREDYTU POLECAM NA SPRZEDAŻ WYJĄTKOWY DOM W ORYGINALNYM STYLU W ZABUDOWIE BLIŹNIACZEJ NA ZAMKNIĘTYM OSIEDLU, W CICHEJ I SPOKOJNEJ OKOLICY, W MALOWNICZYM OTOCZENIU NOWYCH ...

Powierzchnia
121,83 m2
Powierzchnia działki [m2]
267 m²
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
7 633,59 zł
cena 930 000
dom na sprzedaż - Kobierzyce
27
ofert
Małgorzata Bronowicka

Specjalista d/s nieruchomości

malgorzata.bronowicka@citynieruchomosci.pl

+48 510117665