13 695,91 zł/m2 cena: 690 000 zł

Udostępnij ofertę

Opis nieruchomości

Na sprzedaż piękne, rozkładowe, 2 pokojowe mieszkanie, wykończone w wysokim standardzie, z materiałów wysokiej jakości.
Mieszkanie o powierzchni 50m2 położone na parterze, w budynku trzykondygnacyjnym. Kameralne osiedle z licznymi terenami zielonymi. Pięknie zagospodarowane przestrzenie wspólne. Teren osiedla zamknięty. 

Neutralne barwy zastosowane w mieszkaniu, drewniane podłogi nadają ciepły i klasyczny charakter.

Funkcjonalny rozkład pomieszczeń. Wysoka jakość wyposażenia. 

Do mieszkania przynależy taras oraz ogród z bujnymi, zielonymi nasadzeniami do wyłącznego korzystania. w ogrodzie zapewniona całkowita prywatność.  

Doskonała lokalizacja i bardzo dobre połącznie z każdą częścią miasta. 
W pobliżu pełna infrastruktura: sklepy, restauracje, punkty usługowe, przystanki autobusowe.

Osiedle dla ludzi, którzy poszukują spokojnego miejsca, z szybkim dojazdem do centrum i pełną infrastrukturą w zasięgu ręki

Jest możliwość zakupu miejsca postojowego w garażu podziemnym w cenie 50 000zl. zakup miejsca postojowego nie jest obligatoryjny. 

Nota prawna

Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.

Szczegóły

Symbol oferty MS-5004
Powierzchnia 50,38 m²
Powierzchnia użytkowa 50,38 m²
Ilość pokoi 2
Piętro parter
Rodzaj budynku nowe budownictwo
Ilość pięter w budynku 2
Garaż możliwość wykupienia
Cena garażu 50 000 PLN
Stan lokalu Do wprowadzenia
Okna nowe PCV
Liczba tarasów 1
Usytuowanie środkowe
Ilość sypialni 1

Pomieszczenia

Rodzaj kuchni aneks kuchenny - połączony z salonem
Typ łazienki razem z wc
Glazura łazienki nowego typu
Podłoga łazienki kafle
Wyposażenie łazienki wanna
Liczba przedpokoi 1

PLN

Uwaga: mogą wystąpić dodatkowe opłaty za założenie księgi wieczystej oraz ustanowienie hipoteki.

Wrocław, Krzyki, Tarnogaj, Piękna
mieszkanie na sprzedaż

MS-4974

Na sprzedaż piękne, rozkładowe, 2 pokojowe mieszkanie, urządzone w wysokim standardzie, gotowe do wprowadzenia. Nieruchomość położona przy ul. Pięknej w nowym budownictwie z 2017r.  Mieszkanie wykończone w wysokim standardzie, z materiałów najwyższej jakości. Neutralne ...

Powierzchnia
45,00 m2
Piętro
parter
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
14 444,44 zł
cena 650 000
mieszkanie na sprzedaż - Wrocław, Krzyki, Tarnogaj, Piękna

Wrocław, Przedmieście Oławskie
mieszkanie na sprzedaż

MS-4961

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 65 mkw położone w dzielnicy Przedmieście Oławskie przy ul. Waleriana Łukasińskiego. Mieszkanie znajduje się w bloku z 1998r. W bloku jest nowa winda.   Funkcjonalny rozkład pomieszczeń. Mieszkanie jasne, ciepłe, dwustronne.  Mieszkanie ...

Powierzchnia
65,00 m2
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
11 923,08 zł
cena 775 000
mieszkanie na sprzedaż - Wrocław, Przedmieście Oławskie

Wrocław, Przedmieście Oławskie
mieszkanie na sprzedaż

MS-4983

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni użytkowej 65,81 mkw usytuowane na parterze. Lokal znajduje się w kamienicy z 1904r. na osiedlu Przedmieście Oławskie przy ul. Waleriana Łukasińskiego.  Lokal dwustronny, z wystawą okien północno-wschodnią i południowo-zachodnią. Mieszkanie ...

Powierzchnia
65,81 m2
Piętro
parter
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
11 852,30 zł
cena 780 000
mieszkanie na sprzedaż - Wrocław, Przedmieście Oławskie