13
ofert
Katarzyna Kościńska

Specjalista d/s nieruchomości

katarzyna.koscinska@citynieruchomosci.pl

+48 573481199

zostaw wiadomość
13 156,00 zł/m2 cena: 741 472 zł

Udostępnij ofertę

Opis nieruchomości

Przestronne 3 pokoje z dużym balkonem zlokalizowane na Bielany Wrocławskiech

Na sprzedaż komfortowe, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 56,36 m², położone na II piętrze w kameralnym, trzypiętrowym budynku wielorodzinnym w Bielanach Wrocławskich. To idealna propozycja dla rodzin, par oraz osób szukających wygodnego miejsca do życia z szybkim dojazdem do Wrocławia.

Mieszkanie wyróżnia się funkcjonalnym układem pomieszczeń oraz dużą ilością naturalnego światła. Jasne wnętrza tworzą przyjemną, komfortową przestrzeń do codziennego życia.

Dużym atutem mieszkanie jest przestronny salon z aneksem kuchennym o powierzchni 25,94 m², z którego prowadzi bezpośrednie wyjście na duży, 12-metrowy balkon – idealne miejsce na poranną kawę lub odpoczynek po pracy. Dwie ustawne sypialnie zapewniają wygodę i prywatność, a z jednej z nich również można wyjść na balkon. 

Układ mieszkania:

  • salon z aneksem kuchennym – 25,94 m²
  • pokój – 11,29 m²
  • pokój – 10,69 m²
  • przedpokój – 4,52 m²
  • łazienka – ok. 4 m²
  • balkon – 12 m²

Lokalizacja, która zapewnia wygodę na co dzień

Bielany Wrocławskie to jedna z najbardziej pożądanych lokalizacji pod Wrocławiem. W najbliższej okolicy znajduje się pełna infrastruktura: sklepy, punkty usługowe, restauracje, szkoły oraz przedszkola. Miłośnicy aktywnego wypoczynku docenią liczne tereny zielone i spacerowe oraz bliskość Zamku Topacz z bogatą ofertą rekreacyjną.

Dodatkowym atutem jest stacja PKP Bielany Wrocławskie, z której dojazd do Dworca Głównego we Wrocławiu zajmuje około 15 minut.

Cena promocyjna: 741 472 PLN

Istnieje możliwość zakupu miejsca postojowego:

  • miejsce naziemne – 25 000 PLN