Parcels for sale (57 offers)
Wrocław,
Fabryczna,
Muchobór Wielki
parcel for sale
GS-4936
Size
1 744,00 m2
Price per m2
1 519,50 zł
price 2 650 000 zł
Domasław
parcel for sale
GS-4935
Size
1 800,00 m2
Price per m2
460,00 zł
price 828 000 zł
Tyniec Mały
parcel for sale
GS-4931
Size
1 000,00 m2
Price per m2
450,00 zł
price 450 000 zł
Żórawina,
Suchy Dwór
parcel for sale
GS-4929
Size
2 091,00 m2
Price per m2
526,06 zł
price 1 100 000 zł
Groblice
parcel for sale
GS-4924
Size
2 200,00 m2
Price per m2
350,00 zł
price 770 000 zł
Groblice
parcel for sale
GS-4923
Size
3 089,00 m2
Price per m2
320,01 zł
price 988 500 zł
Search