Parcels for sale (57 offers)
Polakowice
parcel for sale
GS-5003
Size
1 129,00 m2
Price per m2
199,29 zł
price 225 000 zł
Domasław
parcel for sale
GS-5002
Size
1 153,00 m2
Price per m2
477,02 zł
price 550 000 zł
Smolec
parcel for sale
GS-4995
Size
15 000,00 m2
Price per m2
600,00 zł
price 9 000 000 zł
Smolec
parcel for sale
GS-4994
Size
7 500,00 m2
Price per m2
600,00 zł
price 4 500 000 zł
Żórawina,
Milejowice
parcel for sale
GS-4990
Size
900,00 m2
Price per m2
311,11 zł
price 280 000 zł
Tyniec Mały
parcel for sale
GS-4977
Size
1 000,00 m2
Price per m2
599,00 zł
price 599 000 zł
Search