Houses for sale (36 offers)
Żórawina,
Wilkowice
house for sale
DS-4927
Size
160,70 m2
Parcel area [m2]
585 m²
Rooms
5 rooms
Price per m2
5 848,79 zł
price 939 900 zł
Żórawina
house for sale
DS-4921
Size
115,00 m2
Parcel area [m2]
350 m²
Rooms
4 rooms
Price per m2
8 260,87 zł
price 950 000 zł
Tyniec Mały
house for sale
DS-4900
Size
128,52 m2
Parcel area [m2]
493 m²
Rooms
5 rooms
Price per m2
10 262,99 zł
price 1 319 000 zł
Wilkowice
house for sale
DS-4889
Size
142,61 m2
Parcel area [m2]
549 m²
Rooms
5 rooms
Price per m2
6 030,43 zł
price 860 000 zł
Kobierzyce,
Wierzbice
house for sale
DS-4865
Size
108,92 m2
Parcel area [m2]
358 m²
Rooms
4 rooms
Price per m2
9 318,77 zł
price 1 015 000 zł
Kobierzyce,
Wierzbice
house for sale
DS-4864
Size
109,71 m2
Parcel area [m2]
321 m²
Rooms
4 rooms
Price per m2
8 932,64 zł
price 980 000 zł
Search