Offers list (115 offers)
Kobierzyce,
Jaszowice
parcel for sale
GS-4806
Size
1 625,00 m2
Price per m2
245,54 zł
price 399 000 zł
Wrocław,
Śródmieście,
Plac Grunwaldzki
apartment for sale
MS-4799
Size
35,10 m2
Floor
3floor
Rooms
2 rooms
Price per m2
12 792,02 zł
price 449 000 zł
Żórawina
parcel for sale
GS-4797
Size
1 100,00 m2
Price per m2
400,00 zł
price 440 000 zł
Żerniki Małe
parcel for sale
GS-4792
Size
5 500,00 m2
Price per m2
149,00 zł
price 819 500 zł
Borów
parcel for sale
GS-4777
Size
1 000,00 m2
Price per m2
135,00 zł
price 135 000 zł
Ślęza
house for sale
DS-4773
Size
156,40 m2
Parcel area [m2]
483 m²
Rooms
5 rooms
Price per m2
14 060,10 zł
price 2 199 000 zł
Search