Offers list (15 offers)
Bielany Wrocławskie
apartment for sale
MS-5017
Size
95,57 m2
Floor
2floor
Rooms
4 rooms
Price per m2
12 238,00 zł
price 1 169 586 zł
Bielany Wrocławskie
apartment for sale
MS-5016
Size
55,16 m2
Floor
1floor
Rooms
2 rooms
Price per m2
13 247,01 zł
price 730 705 zł
Bielany Wrocławskie
apartment for sale
MS-5015
Size
56,36 m2
Floor
2floor
Rooms
3 rooms
Price per m2
13 156,00 zł
price 741 472 zł
Wrocław,
Psie Pole,
Kowale
parcel for sale
GS-5013
Size
600,00 m2
Price per m2
833,33 zł
price 500 000 zł
Święta Katarzyna,
Łukaszowice
parcel for sale
GS-5012
Size
1 200,00 m2
Price per m2
270,60 zł
price 324 720 zł
Domasław
parcel for sale
GS-5011
Size
1 800,00 m2
Price per m2
460,00 zł
price 828 000 zł
Katarzyna Kościńska
Specjalista d/s nieruchomości
katarzyna.koscinska@citynieruchomosci.pl send message
Search