Offers list (115 offers)
Żórawina
parcel for sale
GS-5003
Size
1 129,00 m2
Price per m2
199,29 zł
price 225 000 zł
Domasław
parcel for sale
GS-5002
Size
1 153,00 m2
Price per m2
477,02 zł
price 550 000 zł
Żórawina
apartment for sale
MS-5001
Size
34,60 m2
Floor
2floor
Rooms
1 room
Price per m2
8 236,99 zł
price 285 000 zł
Siechnice
house for sale
DS-5000
Size
130,11 m2
Parcel area [m2]
409 m²
Rooms
5 rooms
Price per m2
9 674,59 zł
price 1 258 761 zł
Żórawina,
Wilkowice
house for sale
DS-4999
Size
160,70 m2
Parcel area [m2]
549 m²
Rooms
5 rooms
Price per m2
5 849,35 zł
price 939 990 zł
Żórawina
house for sale
DS-4998
Size
120,82 m2
Parcel area [m2]
300 m²
Rooms
4 rooms
Price per m2
8 028,47 zł
price 970 000 zł
Search