Offers list (115 offers)
Żórawina,
Rzeplin
house for sale
DS-4997
Size
182,70 m2
Parcel area [m2]
1 000 m²
Rooms
5 rooms
Price per m2
9 846,74 zł
price 1 799 000 zł
Smolec
parcel for sale
GS-4995
Size
15 000,00 m2
Price per m2
600,00 zł
price 9 000 000 zł
Smolec
parcel for sale
GS-4994
Size
7 500,00 m2
Price per m2
600,00 zł
price 4 500 000 zł
Tyniec Mały
house for sale
DS-4993
Size
347,00 m2
Parcel area [m2]
1 050 m²
Rooms
7 rooms
Price per m2
7 780,98 zł
price 2 700 000 zł
Kobierzyce
house for sale
DS-4992
Size
121,83 m2
Parcel area [m2]
267 m²
Rooms
4 rooms
Price per m2
7 633,59 zł
price 930 000 zł
Sobótka
apartment for sale
MS-4991
Size
39,10 m2
Floor
2floor
Rooms
1 room
Price per m2
10 204,60 zł
price 399 000 zł
Search