bez prowizji
mieszkanie na sprzedaż - Bielany Wrocławskie

Bielany Wrocławskie
mieszkanie na sprzedaż

MS-5016

Przestronne 2 pokoje z dużym balkonem zlokalizowane na Bielanach Wrocławskich Na sprzedaż komfortowe, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 55,16 m², położone na I piętrze w kameralnym, trzypiętrowym budynku wielorodzinnym w Bielanach Wrocławskich. To idealna propozycja ...

Powierzchnia
55,16 m2
Piętro
1
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
13 247,01 zł
cena 730 705
mieszkanie na sprzedaż - Bielany Wrocławskie
bez prowizji
mieszkanie na sprzedaż - Bielany Wrocławskie

Bielany Wrocławskie
mieszkanie na sprzedaż

MS-5015

Przestronne 3 pokoje z dużym balkonem zlokalizowane na Bielanach Wrocławskich Na sprzedaż komfortowe, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 56,36 m², położone na II piętrze w kameralnym, trzypiętrowym budynku wielorodzinnym w Bielanach Wrocławskich. To idealna propozycja ...

Powierzchnia
56,36 m2
Piętro
2
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
13 156,00 zł
cena 741 472
mieszkanie na sprzedaż - Bielany Wrocławskie
nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Wrocław, Przedmieście Oławskie

Wrocław, Przedmieście Oławskie
mieszkanie na sprzedaż

MS-5005

Na sprzedaż bardzo zadbane i utrzymane w doskonałym stanie mieszkanie o powierzchni użytkowej 111,41 m2 usytuowane na trzecim piętrze budynku. Lokal znajduje się w czteropiętrowej kamienicy z 1907r.  przy ul. Zygmunta Krasińskiego.  Mieszkanie z ogromnym potencjałem. Lokal ...

Powierzchnia
111,41 m2
Piętro
3
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
9 424,65 zł
cena 1 050 000
mieszkanie na sprzedaż - Wrocław, Przedmieście Oławskie
nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Wrocław, Krzyki, Ołtaszyn

Wrocław, Krzyki, Ołtaszyn
mieszkanie na sprzedaż

MS-5004

Na sprzedaż piękne, rozkładowe, 2 pokojowe mieszkanie, wykończone w wysokim standardzie, z materiałów wysokiej jakości. Mieszkanie o powierzchni 50m2 położone na parterze, w budynku trzykondygnacyjnym. Kameralne osiedle z licznymi terenami zielonymi. Pięknie zagospodarowane ...

Powierzchnia
50,38 m2
Piętro
parter
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
14 886,86 zł
cena 750 000
mieszkanie na sprzedaż - Wrocław, Krzyki, Ołtaszyn
nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Żórawina

Żórawina
mieszkanie na sprzedaż

MS-5001

Na sprzedaż zadbane, ładne mieszkanie o powierzchni 34,6 m2 usytuowane na II piętrze w budynku położonym w miejscowości Żórawina przy Alei Niepodległości. Lokal składa się z: - kuchni - 10 m2 - pokoju - 20 m2 - łazienki - 3,0 m2 - przedsionka - 1,6 m2 Nieruchomość ...

Powierzchnia
34,60 m2
Piętro
2
Pokoje
1 pokój
Cena za m2
8 236,99 zł
cena 285 000
mieszkanie na sprzedaż - Żórawina
nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Sobótka

Sobótka
mieszkanie na sprzedaż

MS-4991

Na sprzedaż kawalerka o powierzchni 39,10 usytuowana na II piętrze w budynku wielorodzinnym w Sobótce, przy ul. Warszawskiej.  W cenie mieszkania jest miejsce postojowe naziemne na terenie ogrodzonym oraz komórka lokatorska o pow. 3,30 mkw na poziomie -1  Funkcjonalny ...

Powierzchnia
39,10 m2
Piętro
2
Pokoje
1 pokój
Cena za m2
10 204,60 zł
cena 399 000
mieszkanie na sprzedaż - Sobótka
Kryteria wyszukiwania

rozumiem