Żerniki Małe
działka na sprzedaż

GS-4792

Na sprzedaż bardzo ładnie położona działka. Działka siedliskowa o powierzchni 5500 m2, usytuowana w gminie Kobierzyce, obręb Żerniki Małe. W pobliżu piękne, rozległe tereny zielone. Możliwość zakupu działki z pozwolenie na budowę.  Działka w miejscowym planie zagospodarowania ...

Powierzchnia
5 500,00 m2
Cena za m2
149,00 zł
cena 819 500
działka na sprzedaż - Żerniki Małe

Borów
działka na sprzedaż

GS-4777

Polecam na sprzedaż działkę budowlaną położoną w gminie Borów, obręb Opatowice. Działka o powierzchni 1102 m2, przeznaczona pod zabudowę jednorodzinną. Do wyboru działki 17/1 o powierzchni 1300 m2, 17/2 o powierzchni 1102 m2 oraz 17/6 o powierzchni 1000 m2 Cena: ...

Powierzchnia
1 000,00 m2
Cena za m2
135,00 zł
cena 135 000
działka na sprzedaż - Borów

Kobierzyce
działka na sprzedaż

GS-4685

Na sprzedaż bardzo ładna działka budowlana o powierzchni 1079 mkw położona w Kobierzycach - gmina Kobierzyce. Dojazd do działki drogą gminną. Działka oznaczona w planie symbolem 34 MN; 1) przeznaczenie podstawowe - zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna; 2) przeznaczenie ...

Powierzchnia
1 079,00 m2
Cena za m2
278,04 zł
cena 300 000
działka na sprzedaż - Kobierzyce

Kobierzyce
działka na sprzedaż

GS-4683

Na sprzedaż bardzo ładna działka budowlana o powierzchni 2284 mkw położona w Kobierzycach - gmina Kobierzyce. Dojazd do działki drogą gminną. Działka oznaczona w planie symbolem 34 MN; 1) przeznaczenie podstawowe - zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna; 2) przeznaczenie ...

Powierzchnia
2 284,00 m2
Cena za m2
278,00 zł
cena 634 952
działka na sprzedaż - Kobierzyce

Tyniec Mały
działka na sprzedaż

GS-4675

Na sprzedaż bardzo ładna działka budowlana o powierzchni 1000 m2 położona w gminie Kobierzyce, obręb Tyniec Mały. Działka znajduje się w cichej i spokojnej okolicy. Nieruchomość oznaczona w planie zagospodarowania przestrzennego symbolem 75 MNW.  Przeznaczenie podstawowe ...

Powierzchnia
1 000,00 m2
Cena za m2
750,00 zł
cena 750 000
działka na sprzedaż - Tyniec Mały

Siechnice
działka na sprzedaż

GS-4648

Na sprzedaż działka usługowa o powierzchni 3314 m2 położona w gminie Siechnice, obręb Siechnice. Dojazd do działki drogą gminną. Nieruchomość ma duży potencjał inwestycyjny. W sąsiedztwie planowana zabudowa wielorodzinna. Przewidywana liczba nowych mieszkańców zwiększy ...

Powierzchnia
3 314,00 m2
Cena za m2
250,00 zł
cena 828 500
działka na sprzedaż - Siechnice
Kryteria wyszukiwania

rozumiem