Żórawina
działka na sprzedaż

GS-4922

Na sprzedaż działka budowlano-usługowa o powierzchni 1485 m2 położona w gminie Żórawina, obręb Wilczków. Dojazd drogą gminną, asfaltową. W miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego działka oznaczona symbolem 2MNU -  § 17. 1. Dla terenu 2MNU ustala się: 1) ...

Powierzchnia
1 485,00 m2
Cena za m2
369,00 zł
cena 547 965
działka na sprzedaż - Żórawina

Kobierzyce, Chrzanów
działka na sprzedaż

GS-4915

Na sprzedaż bardzo atrakcyjna działka mieszkaniowo-usługowa o powierzchni 1184 mkw, nieruchomość położona w gminie Kobierzyce, obręb Chrzanów. Działka położona przy głównej, gminnej, asfaltowej drodze.  Idealna na siedzibę firmy.  Działka w miejscowym planie zagospodarowania ...

Powierzchnia
1 184,00 m2
Cena za m2
500,00 zł
cena 592 000
działka na sprzedaż - Kobierzyce, Chrzanów

Żórawina
działka na sprzedaż

GS-4910

Na sprzedaż nieruchomość gruntowa niezabudowana o powierzchni 3000 mkw położona w gminie Żórawina, obręb Węgry. Działka położona przy drodze gminnej.  Działka w kształcie prostokąta - regularny kształt.  Media: woda w odległości 60m, prąd.  Działka oznaczona ...

Powierzchnia
3 000,00 m2
Cena za m2
76,67 zł
cena 230 000
działka na sprzedaż - Żórawina

Borów
działka na sprzedaż

GS-4908

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1200 m2 położona w miejscowości Opatowice, gmina Borów, powiat strzeliński.  Media znajdują się przy działce: prąd, woda. Dla działki są wydane warunki zabudowy, w których jest ona przeznaczona pod zabudowę mieszkaniową ...

Powierzchnia
1 200,00 m2
Cena za m2
124,17 zł
cena 149 000
działka na sprzedaż - Borów

Żórawina
działka na sprzedaż

GS-4904

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1600 m2 położona w miejscowości Nowy Śleszów, gmina Żórawina, powiat wrocławski.  Media w odległości ok. 45m od działki: prąd, woda. Na działce są wydane warunki zabudowy, w których jest ona przeznaczona pod zabudowę ...

Powierzchnia
1 600,00 m2
Cena za m2
200,00 zł
cena 320 000
działka na sprzedaż - Żórawina

Święta Katarzyna, Łukaszowice
działka na sprzedaż

GS-4887

Na sprzedaż działka usługowa o powierzchni 1500 m2, usytuowana w gminie Siechnice, obręb Łukaszowice 2 km od Świętej Katarzyny.  Dojazd do działki drogą asfaltową. Media przy działce: woda, prąd.  Działka oznaczona w planie symbolem 37 RPO/PU  – / tereny ...

Powierzchnia
1 500,00 m2
Cena za m2
200,00 zł
cena 300 000
działka na sprzedaż - Święta Katarzyna, Łukaszowice
Kryteria wyszukiwania

rozumiem