nowa oferta
działka na sprzedaż - Polakowice

Polakowice
działka na sprzedaż

GS-5003

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1129 m2 położona w miejscowości Polakowice gmina Żórawina, powiat wrocławski.  Media w drodze przy działce: prąd, woda. W miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego działka oznaczona symbolem 1M, przeznaczona ...

Powierzchnia
1 129,00 m2
Cena za m2
199,29 zł
cena 225 000
działka na sprzedaż - Polakowice
nowa oferta
działka na sprzedaż - Domasław

Domasław
działka na sprzedaż

GS-5002

ATRAKCYJNA DZIAŁKA BUDOWLANA Polecam działkę budowlaną o powierzchni 1153 m2 położoną w miejscowości Domasław, gmina Kobierzyce, powiat wrocławski. Działka położona przy drodze wewnętrznej utwardzonej, media: woda, kanalizacja i prąd w ulicy przy działce. W miejscowym ...

Powierzchnia
1 153,00 m2
Cena za m2
477,02 zł
cena 550 000
działka na sprzedaż - Domasław
nowa oferta
działka na sprzedaż - Smolec

Smolec
działka na sprzedaż

GS-4995

Na sprzedaż atrakcyjna nieruchomość gruntowa, niezabudowana położona w gminie Kąty Wrocławskie, obręb Smolec. Nieruchomość o łącznej powierzchni 15 000 m2.    Nieruchomość o ogromnym potencjale inwestycyjnym, położona w dynamicznie rozwijającej się miejscowości, która ...

Powierzchnia
15 000,00 m2
Cena za m2
600,00 zł
cena 9 000 000
działka na sprzedaż - Smolec
nowa oferta
działka na sprzedaż - Smolec

Smolec
działka na sprzedaż

GS-4994

Na sprzedaż grunt dla dewelopera. Działka o powierzchni 7500 mkw w regularnym kształcie.  Nieruchomość gruntowa niezabudowana położona jest w gminie Kąty Wrocławskie, obręb Smolec.  Grunt objęty jest aktualnym planem zagospodarowania przestrzennego.  Działka oznaczona ...

Powierzchnia
7 500,00 m2
Cena za m2
600,00 zł
cena 4 500 000
działka na sprzedaż - Smolec
nowa oferta
działka na sprzedaż - Żórawina, Milejowice

Żórawina, Milejowice
działka na sprzedaż

GS-4990

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 900 m2 położona w miejscowości Milejowice, gmina Żórawina, powiat wrocławski.  Media: woda w drodze przy działce, skrzynka elektryczna na terenie działki. Na działce została rozpoczęta realizacja budowy domu wolnostojącego, ...

Powierzchnia
900,00 m2
Cena za m2
311,11 zł
cena 280 000
działka na sprzedaż - Żórawina, Milejowice

Tyniec Mały
działka na sprzedaż

GS-4977

Na sprzedaż bardzo ładna działka budowlana o powierzchni 1000 mkw położona w gminie Kobierzyce, obręb Tyniec Mały.  Działka oznaczona w planie symbolem 50 MNW - teren zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej wolnostojącej. Dostęp do drogi gminnej poprzez drogę wewnętrzną.  Zakup ...

Powierzchnia
1 000,00 m2
Cena za m2
599,00 zł
cena 599 000
działka na sprzedaż - Tyniec Mały
Kryteria wyszukiwania

rozumiem