Kąty Wrocławskie, Skałka
działka na sprzedaż

GS-4968

Na sprzedaż nieruchomość gruntowa niezabudowana o powierzchni 1317 mkw. Działka położona w gminie Kąty Wrocławskie, obręb Skałka.  Działka oznaczona w miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego symbolem 1MN6 - ustala się przeznaczenie podstawowe – tereny zabudowy ...

Powierzchnia
1 327,00 m2
Cena za m2
338,36 zł
cena 449 000
działka na sprzedaż - Kąty Wrocławskie, Skałka

Święta Katarzyna, Łukaszowice
działka na sprzedaż

GS-4962

Na sprzedaż działka usługowa o powierzchni 4500 m2, usytuowana w gminie Siechnice, obręb Łukaszowice 2 km od Świętej Katarzyny.  Dojazd do działki drogą asfaltową. Media przy działce: woda, prąd.  Działka oznaczona w planie symbolem 37 RPO/PU / tereny produkcji ...

Powierzchnia
4 500,00 m2
Cena za m2
200,00 zł
cena 900 000
działka na sprzedaż - Święta Katarzyna, Łukaszowice

Kostomłoty
działka na sprzedaż

GS-4960

Polecam na sprzedaż atrakcyjną działkę budowlaną o powierzchni 1168 m2 położoną w miejscowości Kostomłoty, w gminie Kostomłoty, powiat średzki. Dojazd do działki drogą gminną, asfaltową. Dostępne media: woda, prąd i kanalizacja bezpośrednio przy działce w drodze dojazdowej, ...

Powierzchnia
1 168,00 m2
Cena za m2
111,30 zł
cena 130 000
działka na sprzedaż - Kostomłoty

Święta Katarzyna, Łukaszowice
działka na sprzedaż

GS-4950

Na sprzedaż działka produkcyjno-usługowa o powierzchni 3202m2,  usytuowana w gminie Siechnice 2 km od Świętej Katarzyny.  obręb Łukaszowice. Dojazd do działki drogą asfaltową. Media przy działce: woda, prąd.  Działka oznaczona w planie symbolem 35 PU  /tereny ...

Powierzchnia
3 202,00 m2
Cena za m2
200,00 zł
cena 640 400
działka na sprzedaż - Święta Katarzyna, Łukaszowice

Wrocław, Psie Pole, Kowale
działka na sprzedaż

GS-4949

Na sprzedaż działka budowlana w bezpośrednim sąsiedztwie Parku. Cicha i spokojna okolica w sąsiedztwie nowych domów jednorodzinnych Działka o przeznaczeniu budowlano usługowym pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną, handel detaliczny małopowierzchniowy A, biura, usługi ...

Powierzchnia
600,00 m2
Cena za m2
833,33 zł
cena 500 000
działka na sprzedaż - Wrocław, Psie Pole, Kowale

Święta Katarzyna, Łukaszowice
działka na sprzedaż

GS-4948

gmina Siechnice 2km od Świętej Katarzyny. Dojazd do działki drogą asfaltową. obręb:Łukaszowice Na sprzedaż nieruchomość gruntowa o powierzchni 1200mw. Nieruchomość powstała z połączenia działki budowlanej o powierzchni 584m2 oznaczonej w planie zagospodarowania ...

Powierzchnia
1 200,00 m2
Cena za m2
270,60 zł
cena 324 720
działka na sprzedaż - Święta Katarzyna, Łukaszowice
Kryteria wyszukiwania

rozumiem