bez prowizji
dom na sprzedaż - Kobierzyce

Kobierzyce
dom na sprzedaż

DS-4955

PIĘKNY NOWOCZESNY BLIŹNIAK/MOŻLIWOŚĆ WYKOŃCZENIA POD KLUCZ OFERUJEMY POMOC W POZYSKANIU KREDYTU POLECAM NA SPRZEDAŻ WYJĄTKOWY DOM W ORYGINALNYM STYLU W ZABUDOWIE BLIŹNIACZEJ NA ZAMKNIĘTYM OSIEDLU, W CICHEJ I SPOKOJNEJ OKOLICY, W MALOWNICZYM OTOCZENIU NOWYCH ...

Powierzchnia
121,83 m2
Powierzchnia działki [m2]
262 m²
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
7 633,59 zł
cena 930 000
dom na sprzedaż - Kobierzyce

Bielany Wrocławskie
dom na sprzedaż

DS-4953

Oferta bezpośrednio od dewelopera 0% prowizji  Na sprzedaż bardzo ładny, nowoczesny dom o powierzchni mieszkalnej 122,97 m2 + dwustanowiskowy garaż o powierzchni 28,88 m2 oraz miejsce parkingowe przed budynkiem. Dom usytuowany na działce o powierzchni 340 m2, położony ...

Powierzchnia
154,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
340 m²
Pokoje
5 pokoi
Cena za m2
9 025,97 zł
cena 1 390 000
dom na sprzedaż - Bielany Wrocławskie

Wrocław, Fabryczna, Złotniki
dom na sprzedaż

DS-4943

Na sprzedaż bardzo przestronny, funkcjonalny, nowoczesny, dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej 180m2 oraz powierzchni  całkowitej 320m2, usytuowany na zagospodarowanej działce o powierzchni ok.500m2 Dom znajduje się w idealnej lokalizacji na wrocławskich ...

Powierzchnia
320,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
500 m²
Pokoje
5 pokoi
Cena za m2
7 812,50 zł
cena 2 500 000
dom na sprzedaż - Wrocław, Fabryczna, Złotniki
bez prowizji
dom na sprzedaż - Biestrzyków

Biestrzyków
dom na sprzedaż

DS-4942

OFERTA 0% PROWIZJI Na sprzedaż nowoczesny dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej – Biestrzyków, gm. Siechnice  Powierzchnia użytkowa: 141m²  Działka: 211 m²  Garaż w bryle budynku + 2 miejsca postojowe  Stan deweloperski  Termin realizacji: 2025  Cena: ...

Powierzchnia
141,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
436 m²
Pokoje
5 pokoi
Cena za m2
8 624,11 zł
cena 1 216 000
dom na sprzedaż - Biestrzyków
bez prowizji
dom na sprzedaż - Żórawina, Szukalice

Żórawina, Szukalice
dom na sprzedaż

DS-4939

Na sprzedaż przestronny dom w zabudowie bliźniaczej, położony w miejscowości Szukalice gmina Żórawina, powiat wrocławski. Dom budowany z dużą dbałością o szczegóły, z wysokiej jakości materiałów, sprzedawany w stanie deweloperskim. Funkcjonalny rozkład pomieszczeń, ...

Powierzchnia
115,50 m2
Powierzchnia działki [m2]
350 m²
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
8 225,11 zł
cena 950 000
dom na sprzedaż - Żórawina, Szukalice
bez prowizji
dom na sprzedaż - Kobierzyce

Kobierzyce
dom na sprzedaż

DS-4938

Polecam dom wolnostojący parterowy położony na terenie nowej prestiżowej Inwestycji NOVINY w Nowinach koło Kobierzyc, która składać się będzie zaledwie z 21 domów. Inwestycja podzielona jest na etapy ale całość będzie stanowić spójną kompozycję cechującą się wyrafinowaną ...

Powierzchnia
122,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
459 m²
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
10 655,74 zł
cena 1 300 000
dom na sprzedaż - Kobierzyce
Kryteria wyszukiwania

rozumiem