Kobierzyce, Chrzanów
działka na sprzedaż

GS-4915

Na sprzedaż bardzo atrakcyjna działka mieszkaniowo-usługowa o powierzchni 1184 mkw, nieruchomość położona w gminie Kobierzyce, obręb Chrzanów. Działka położona przy głównej, gminnej, asfaltowej drodze.  Idealna na siedzibę firmy.  Działka w miejscowym planie zagospodarowania ...

Powierzchnia
1 184,00 m2
Cena za m2
500,00 zł
cena 592 000
działka na sprzedaż - Kobierzyce, Chrzanów

Tyniec Mały
dom na sprzedaż

DS-4900

Oferta bezpośrednio od dewelopera 0% prowizji  Na sprzedaż bardzo ładny, nowoczesny dom wolnostojący o powierzchni mieszkalnej 128,52 m2 +  garaż o powierzchni 19,38 m2, usytuowany na działce o powierzchni 493 m2, położony w gminie Kobierzyce, w miejscowości Tyniec ...

Powierzchnia
128,52 m2
Powierzchnia działki [m2]
493 m²
Pokoje
5 pokoi
Cena za m2
10 262,99 zł
cena 1 319 000
dom na sprzedaż - Tyniec Mały

Tyniec Mały
dom na wynajem

DW-4884

Polecam dom wolnostojący o powierzchni 160 m2 zlokalizowany w Tyńcu Małym. Nieruchomość składa się z 5 pokoi oraz dwóch łazienek, toalety dużej kuchni, zadaszonego tarasu ( w stylu ogrodu zimowego ). Dom po gruntownym odświeżeniu oraz remoncie kuchni i łazienki. ...

Powierzchnia
160,00 m2
Pokoje
5 pokoi
Cena za m2
53,12 zł
cena 8 500
dom na wynajem - Tyniec Mały

Kobierzyce, Wierzbice
dom na sprzedaż

DS-4865

Na sprzedaż bardzo ładny dom w zabudowie bliźniaczej położony na terenie kameralnej inwestycji w miejscowości Wierzbice, gmina Kobierzyce. Lokal o powierzchni 108,92 mkw usytuowany na działce o powierzchni 358 mkw.  Dom sprzedawany w stanie deweloperskim. Funkcjonalny ...

Powierzchnia
108,92 m2
Powierzchnia działki [m2]
358 m²
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
9 318,77 zł
cena 1 015 000
dom na sprzedaż - Kobierzyce, Wierzbice

Kobierzyce, Wierzbice
dom na sprzedaż

DS-4864

Na sprzedaż bardzo ładny lokal w zabudowie jednordzennej dwulokalowej, położony na terenie kameralnej inwestycji, w miejscowości Wierzbice, gmina Kobierzyce. Lokal o powierzchni 109,71 mkw usytuowany na działce o powierzchni 642 w udziale 1/2. Do wyłącznego korzystania ...

Powierzchnia
109,71 m2
Powierzchnia działki [m2]
321 m²
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
8 932,64 zł
cena 980 000
dom na sprzedaż - Kobierzyce, Wierzbice

Kobierzyce
działka na sprzedaż

GS-4858

Na sprzedaż bardzo ładna działka budowlana o powierzchni 1162 mkw położona w Kobierzycach - gmina Kobierzyce. Dojazd do działki drogą gminną. Działka oznaczona w planie symbolem 34 MN; 1) przeznaczenie podstawowe - zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna; 2) przeznaczenie ...

Powierzchnia
1 162,00 m2
Cena za m2
447,50 zł
cena 520 000