bez prowizji
dom na sprzedaż - Kobierzyce

Kobierzyce
dom na sprzedaż

DS-4957

Dom z możliwością wykończenia "pod klucz". Na sprzedaż przestronny dom w zabudowie bliźniaczej dwulokalowej, położony na nowym osiedlu w gminie Kobierzyce, obręb Pełczyce. Dom budowany z dużą dbałością o szczegóły, z wysokiej jakości materiałów, sprzedawany w ...

Powierzchnia
121,83 m2
Powierzchnia działki [m2]
331 m²
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
7 920,87 zł
cena 965 000
dom na sprzedaż - Kobierzyce
bez prowizji
dom na sprzedaż - Kobierzyce

Kobierzyce
dom na sprzedaż

DS-4955

PIĘKNY NOWOCZESNY BLIŹNIAK/MOŻLIWOŚĆ WYKOŃCZENIA POD KLUCZ OFERUJEMY POMOC W POZYSKANIU KREDYTU POLECAM NA SPRZEDAŻ WYJĄTKOWY DOM W ORYGINALNYM STYLU W ZABUDOWIE BLIŹNIACZEJ NA ZAMKNIĘTYM OSIEDLU, W CICHEJ I SPOKOJNEJ OKOLICY, W MALOWNICZYM OTOCZENIU NOWYCH ...

Powierzchnia
121,83 m2
Powierzchnia działki [m2]
262 m²
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
7 633,59 zł
cena 930 000
dom na sprzedaż - Kobierzyce

Bielany Wrocławskie
dom na sprzedaż

DS-4953

Oferta bezpośrednio od dewelopera 0% prowizji  Na sprzedaż bardzo ładny, nowoczesny dom o powierzchni mieszkalnej 122,97 m2 + dwustanowiskowy garaż o powierzchni 28,88 m2 oraz miejsce parkingowe przed budynkiem. Dom usytuowany na działce o powierzchni 340 m2, położony ...

Powierzchnia
154,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
340 m²
Pokoje
5 pokoi
Cena za m2
9 025,97 zł
cena 1 390 000
dom na sprzedaż - Bielany Wrocławskie

Mędłów
mieszkanie na sprzedaż

MS-4945

Na sprzedaż bardzo ładne mieszkanie o powierzchni 71,62 mkw z przestronnym tarasem o powierzchni 16 mkw znajdujące się w miejscowości Mędłów, gmina Żórawina.  Lokal usytuowany jest na 1 piętrze w zabudowie szeregowej ( oddzielne wejście ) Budynek oddany do użytkowania ...

Powierzchnia
71,64 m2
Piętro
1
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
10 120,04 zł
cena 725 000
mieszkanie na sprzedaż - Mędłów

Tyniec Mały
działka na sprzedaż

GS-4931

Na sprzedaż bardzo ładna działka budowlana o powierzchni 1000 mkw położona w gminie Kobierzyce, obręb Tyniec Mały. Działka w II linii zabudowy.  Nieruchomość oznaczona w planie zagospodarowania przestrzennego symbolem 18MNW. Przeznaczenie podstawowe - zabudowa mieszkaniowa ...

Powierzchnia
1 000,00 m2
Cena za m2
450,00 zł
cena 450 000
działka na sprzedaż - Tyniec Mały

Żórawina
działka na sprzedaż

GS-4922

Na sprzedaż działka budowlano-usługowa o powierzchni 1485 m2 położona w gminie Żórawina, obręb Wilczków. Dojazd drogą gminną, asfaltową. W miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego działka oznaczona symbolem 2MNU -  § 17. 1. Dla terenu 2MNU ustala się: 1) ...

Powierzchnia
1 485,00 m2
Cena za m2
369,00 zł
cena 547 965