Święta Katarzyna, Łukaszowice
działka na sprzedaż

GS-4950

Na sprzedaż działka produkcyjno-usługowa o powierzchni 3202m2,  usytuowana w gminie Siechnice 2 km od Świętej Katarzyny.  obręb Łukaszowice. Dojazd do działki drogą asfaltową. Media przy działce: woda, prąd.  Działka oznaczona w planie symbolem 35 PU  /tereny ...

Powierzchnia
3 202,00 m2
Cena za m2
200,00 zł
cena 640 400
działka na sprzedaż - Święta Katarzyna, Łukaszowice

Wrocław, Psie Pole, Kowale
działka na sprzedaż

GS-4949

Na sprzedaż działka budowlana w bezpośrednim sąsiedztwie Parku. Cicha i spokojna okolica w sąsiedztwie nowych domów jednorodzinnych Działka o przeznaczeniu budowlano usługowym pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną, handel detaliczny małopowierzchniowy A, biura, usługi ...

Powierzchnia
600,00 m2
Cena za m2
833,33 zł
cena 500 000
działka na sprzedaż - Wrocław, Psie Pole, Kowale

Święta Katarzyna, Łukaszowice
działka na sprzedaż

GS-4948

gmina Siechnice 2km od Świętej Katarzyny. Dojazd do działki drogą asfaltową. obręb:Łukaszowice Na sprzedaż nieruchomość gruntowa o powierzchni 1200mw. Nieruchomość powstała z połączenia działki budowlanej o powierzchni 584m2 oznaczonej w planie zagospodarowania ...

Powierzchnia
1 200,00 m2
Cena za m2
270,60 zł
cena 324 720
działka na sprzedaż - Święta Katarzyna, Łukaszowice

Mędłów
mieszkanie na sprzedaż

MS-4945

Na sprzedaż bardzo ładne mieszkanie o powierzchni 71,62 mkw z przestronnym tarasem o powierzchni 16 mkw znajdujące się w miejscowości Mędłów, gmina Żórawina.  Lokal usytuowany jest na 1 piętrze w zabudowie szeregowej ( oddzielne wejście ) Budynek oddany do użytkowania ...

Powierzchnia
71,64 m2
Piętro
1
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
10 120,04 zł
cena 725 000
mieszkanie na sprzedaż - Mędłów

Wrocław, Fabryczna, Złotniki
dom na sprzedaż

DS-4943

Na sprzedaż bardzo przestronny, funkcjonalny, nowoczesny, dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej 180m2 oraz powierzchni  całkowitej 320m2, usytuowany na zagospodarowanej działce o powierzchni ok.500m2 Dom znajduje się w idealnej lokalizacji na wrocławskich ...

Powierzchnia
320,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
500 m²
Pokoje
5 pokoi
Cena za m2
7 812,50 zł
cena 2 500 000
dom na sprzedaż - Wrocław, Fabryczna, Złotniki
bez prowizji
dom na sprzedaż - Biestrzyków

Biestrzyków
dom na sprzedaż

DS-4942

OFERTA 0% PROWIZJI Na sprzedaż nowoczesny dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej – Biestrzyków, gm. Siechnice  Powierzchnia użytkowa: 141m²  Działka: 211 m²  Garaż w bryle budynku + 2 miejsca postojowe  Stan deweloperski  Termin realizacji: 2025  Cena: ...

Powierzchnia
141,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
436 m²
Pokoje
5 pokoi
Cena za m2
8 624,11 zł
cena 1 216 000
dom na sprzedaż - Biestrzyków
Kryteria wyszukiwania

rozumiem