nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Sobótka

Sobótka
mieszkanie na sprzedaż

MS-4991

Na sprzedaż kawalerka o powierzchni 39,10 usytuowana na II piętrze w budynku wielorodzinnym w Sobótce, przy ul. Warszawskiej.  W cenie mieszkania jest miejsce postojowe naziemne na terenie ogrodzonym oraz komórka lokatorska o pow. 3,30 mkw na poziomie -1  Funkcjonalny ...

Powierzchnia
39,10 m2
Piętro
2
Pokoje
1 pokój
Cena za m2
10 204,60 zł
cena 399 000
mieszkanie na sprzedaż - Sobótka
nowa oferta
działka na sprzedaż - Żórawina, Milejowice

Żórawina, Milejowice
działka na sprzedaż

GS-4990

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 900 m2 położona w miejscowości Milejowice, gmina Żórawina, powiat wrocławski.  Media: woda w drodze przy działce, skrzynka elektryczna na terenie działki. Na działce została rozpoczęta realizacja budowy domu wolnostojącego, ...

Powierzchnia
900,00 m2
Cena za m2
311,11 zł
cena 280 000
działka na sprzedaż - Żórawina, Milejowice

Wrocław, Przedmieście Oławskie
mieszkanie na sprzedaż

MS-4983

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni użytkowej 65,81 mkw usytuowane na parterze. Lokal znajduje się w kamienicy z 1904r. na osiedlu Przedmieście Oławskie przy ul. Waleriana Łukasińskiego.  Lokal dwustronny, z wystawą okien północno-wschodnią i południowo-zachodnią. Mieszkanie ...

Powierzchnia
65,81 m2
Piętro
parter
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
11 852,30 zł
cena 780 000
mieszkanie na sprzedaż - Wrocław, Przedmieście Oławskie

Tyniec Mały
dom na sprzedaż

DS-4982

Na sprzedaż piękny bliźniak położony w miejscowości Tyniec Mały, gmina Kobierzyce. Powierzchnia domu wynosi 178,02 m2, powierzchnia działki 500 m2.  Dom budowany z dużą dbałością o szczegóły, z wysokiej jakości materiałów. Dom sprzedawany w stanie deweloperskim. Funkcjonalny ...

Powierzchnia
178,02 m2
Powierzchnia działki [m2]
500 m²
Pokoje
5 pokoi
Cena za m2
9 493,32 zł
cena 1 690 000
dom na sprzedaż - Tyniec Mały

Tyniec Mały
dom na sprzedaż

DS-4981

Na sprzedaż piękny bliźniak położony w miejscowości Tyniec Mały, gmina Kobierzyce. Powierzchnia domu wynosi 158,77 m2, powierzchnia działki 500 m2.  Dom budowany z dużą dbałością o szczegóły, z wysokiej jakości materiałów. Dom sprzedawany w stanie deweloperskim. Funkcjonalny ...

Powierzchnia
158,77 m2
Powierzchnia działki [m2]
500 m²
Pokoje
5 pokoi
Cena za m2
9 384,64 zł
cena 1 490 000
dom na sprzedaż - Tyniec Mały

Tyniec Mały
dom na sprzedaż

DS-4980

idealny dom dla rodziny z dziećmi – Tyniec Mały, blisko Wrocławia Bez PCC i bez prowizji – bezpośrednio od dewelopera! Szukasz bezpiecznego, funkcjonalnego miejsca do życia dla swojej rodziny? Ten dom spełni wszystkie oczekiwania! Tyniec Mały – spokojna, zielona ...

Powierzchnia
162,85 m2
Pokoje
6 pokoi
Cena za m2
7 675,78 zł
cena 1 250 000
dom na sprzedaż - Tyniec Mały
Kryteria wyszukiwania

rozumiem