Kobierzyce
działka na sprzedaż

GS-4685

Na sprzedaż bardzo ładna działka budowlana o powierzchni 1079 mkw położona w Kobierzycach - gmina Kobierzyce. Dojazd do działki drogą gminną. Działka oznaczona w planie symbolem 34 MN; 1) przeznaczenie podstawowe - zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna; 2) przeznaczenie ...

Powierzchnia
1 079,00 m2
Cena za m2
278,04 zł
cena 300 000
działka na sprzedaż - Kobierzyce

Kobierzyce
działka na sprzedaż

GS-4683

Na sprzedaż bardzo ładna działka budowlana o powierzchni 2284 mkw położona w Kobierzycach - gmina Kobierzyce. Dojazd do działki drogą gminną. Działka oznaczona w planie symbolem 34 MN; 1) przeznaczenie podstawowe - zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna; 2) przeznaczenie ...

Powierzchnia
2 284,00 m2
Cena za m2
278,00 zł
cena 634 952
działka na sprzedaż - Kobierzyce

Tyniec Mały
działka na sprzedaż

GS-4675

Na sprzedaż bardzo ładna działka budowlana o powierzchni 1000 m2 położona w gminie Kobierzyce, obręb Tyniec Mały. Działka znajduje się w cichej i spokojnej okolicy. Nieruchomość oznaczona w planie zagospodarowania przestrzennego symbolem 75 MNW.  Przeznaczenie podstawowe ...

Powierzchnia
1 000,00 m2
Cena za m2
750,00 zł
cena 750 000
działka na sprzedaż - Tyniec Mały

Żerniki Małe
dom na sprzedaż

DS-4673

Na sprzedaż dom w zabudowie jednorodzinnej dwulokalowej położony w miejscowości Racławice Wielkie, gmina Kobierzyce. Powierzchnia użytkowa domu 152,8 m2, powierzchnia działki 300 m2.  Dom budowany z dużą dbałością o szczegóły, z wysokiej jakości materiałów. Domy sprzedawane ...

Powierzchnia
158,80 m2
Powierzchnia działki [m2]
300 m²
Pokoje
5 pokoi
Cena za m2
6 234,26 zł
cena 990 000
dom na sprzedaż - Żerniki Małe

Siechnice
działka na sprzedaż

GS-4648

Na sprzedaż działka usługowa o powierzchni 3314 m2 położona w gminie Siechnice, obręb Siechnice. Dojazd do działki drogą gminną. Nieruchomość ma duży potencjał inwestycyjny. W sąsiedztwie planowana zabudowa wielorodzinna. Przewidywana liczba nowych mieszkańców zwiększy ...

Powierzchnia
3 314,00 m2
Cena za m2
250,00 zł
cena 828 500
działka na sprzedaż - Siechnice

Chrzanów
działka na sprzedaż

GS-4643

Atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1100 m2 położona w gminie Kobierzyce obręb Chrzanów.  W MPZP teren przeznaczony pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną 12 MNW  1) przeznaczenie podstawowe - zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna wolnostojąca; Dojazd do ...

Powierzchnia
1 100,00 m2
Cena za m2
400,00 zł
cena 440 000
działka na sprzedaż - Chrzanów
Kryteria wyszukiwania

rozumiem