Kobierzyce
dom na sprzedaż

DS-4752

Na sprzedaż budynek (obecnie o funkcji biurowo-usługowej). Możliwość dostosowania w części lub w całości do funkcji mieszkalnej. Nieruchomość o powierzchni użytkowej 237 mkw usytuowany na działce o powierzchni 1143 mkw. Budynek  znajduje się w Gminie Kobierzyce, obręb ...

Powierzchnia
303,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
1 143 m²
Pokoje
11 pokoi
Cena za m2
4 455,45 zł
cena 1 350 000
dom na sprzedaż - Kobierzyce

Kobierzyce
lokal na sprzedaż

LS-4739

Na sprzedaż budynek biurowo-usługowy o powierzchni użytkowej 237 mkw usytuowany na działce o powierzchni 1143 mkw. Budynek  znajduje się w Gminie Kobierzyce, obręb Kobierzyce.  Przed budynkiem bardzo duży teren utwardzony ( kostka betonowa ) - 17 miejsc parkingowych.  Budynek ...

Powierzchnia
303,00 m2
Cena za m2
4 455,45 zł
cena 1 350 000
lokal na sprzedaż - Kobierzyce

Kobierzyce
hala na wynajem

HW-4737

NOWA Hala magazynowa pow. 500 m2  HALA DOSTĘPNA OD 1 WRZEŚNIA   Możliwość wynajęcia hali również o powierzchni 1000m2  Hala położona przy głównej drodze. Bardzo dobry dojazd do AOW oraz autostrady A4.  Dwa wjazdy umożliwiające łatwą komunikacją samochodami ...

Powierzchnia
500,00 m2
Cena za m2
27,60 zł
cena 13 800
hala na wynajem - Kobierzyce

Bielany Wrocławskie
hala na wynajem

HW-4736

NOWA Hala magazynowa o pow. 1000 m2  HALA DOSTĘPNA OD 1 WRZEŚNIA  Hala położona przy głównej drodze. Bardzo dobry dojazd do AOW oraz autostrady A4.  Dwa wjazdy umożliwiające łatwą komunikacją samochodami ciężarowymi.  Możliwość podziału hali na pół.  Możliwość ...

Powierzchnia
1 000,00 m2
Cena za m2
24,50 zł
cena 24 500
hala na wynajem - Bielany Wrocławskie

Wrocław, Ołtaszyn
dom na sprzedaż

DS-4728

Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej 235 mkw, usytuowany na działce o powierzchni 401 mkw. Dom położony przy bocznej, cichej ulicy w dzielnicy Krzyki Ołtaszyn.  Dom z ogromnym potencjałem. Do własnej aranżacji. Dom jasny, przestronny, bardzo ...

Powierzchnia
270,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
401 m²
Pokoje
5 pokoi
Cena za m2
6 481,48 zł
cena 1 750 000
dom na sprzedaż - Wrocław, Ołtaszyn
bez prowizji
dom na sprzedaż - Święta Katarzyna

Święta Katarzyna
dom na sprzedaż

DS-4691

Na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej, położony w miejscowości Święta Katarzyna, gmina Siechnice.  Jest to kameralna inwestycja złożona z 7 lokali.  Domy sprzedawane w stanie deweloperskim. Funkcjonalny rozkład pomieszczeń, oryginalna, nowoczesna forma.  W sąsiedztwie zabudowa jednorodzinna.  Dojazd ...

Powierzchnia
104,00 m2
Pokoje
5 pokoi
Cena za m2
8 644,23 zł
cena 899 000
dom na sprzedaż - Święta Katarzyna
Kryteria wyszukiwania

rozumiem