bez prowizji
mieszkanie na sprzedaż - Bielany Wrocławskie

Bielany Wrocławskie
mieszkanie na sprzedaż

MS-5017

Przestronne 4 pokoje z dużym balkonem zlokalizowane na Bielanach Wrocławskich Na sprzedaż komfortowe, czteropokojowe mieszkanie o powierzchni 95,57 m², położone na II piętrze w kameralnym, trzypiętrowym budynku wielorodzinnym w Bielanach Wrocławskich. To idealna ...

Powierzchnia
95,57 m2
Piętro
2
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
12 238,00 zł
cena 1 169 586
mieszkanie na sprzedaż - Bielany Wrocławskie
bez prowizji
mieszkanie na sprzedaż - Bielany Wrocławskie

Bielany Wrocławskie
mieszkanie na sprzedaż

MS-5016

Przestronne 2 pokoje z dużym balkonem zlokalizowane na Bielanach Wrocławskich Na sprzedaż komfortowe, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 55,16 m², położone na I piętrze w kameralnym, trzypiętrowym budynku wielorodzinnym w Bielanach Wrocławskich. To idealna propozycja ...

Powierzchnia
55,16 m2
Piętro
1
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
13 247,01 zł
cena 730 705
mieszkanie na sprzedaż - Bielany Wrocławskie
bez prowizji
mieszkanie na sprzedaż - Bielany Wrocławskie

Bielany Wrocławskie
mieszkanie na sprzedaż

MS-5015

Przestronne 3 pokoje z dużym balkonem zlokalizowane na Bielanach Wrocławskich Na sprzedaż komfortowe, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 56,36 m², położone na II piętrze w kameralnym, trzypiętrowym budynku wielorodzinnym w Bielanach Wrocławskich. To idealna propozycja ...

Powierzchnia
56,36 m2
Piętro
2
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
13 156,00 zł
cena 741 472
mieszkanie na sprzedaż - Bielany Wrocławskie
nowa oferta
działka na sprzedaż - Wrocław, Fabryczna, Muchobór Wielki

Wrocław, Fabryczna, Muchobór Wielki
działka na sprzedaż

GS-5014

Na sprzedaż bardzo atrakcyjna działka o powierzchni 1744 mkw.  Grunt położony we Wrocławiu w dzielnicy Fabryczna, osiedle Muchobór Wielki przy ul. Stanisławowskiej. Nieruchomość z dużym potencjałem inwestycyjnym (zabudowa mieszkaniowa wielorodzinna ok. 1000 PUM, zabudowa ...

Powierzchnia
1 744,00 m2
Cena za m2
1 542,43 zł
cena 2 690 000
działka na sprzedaż - Wrocław, Fabryczna, Muchobór Wielki
nowa oferta
działka na sprzedaż - Wrocław, Psie Pole, Kowale

Wrocław, Psie Pole, Kowale
działka na sprzedaż

GS-5013

Na sprzedaż działka budowlana w bezpośrednim sąsiedztwie Parku. Cicha i spokojna okolica w sąsiedztwie nowych domów jednorodzinnych Działka o przeznaczeniu budowlano usługowym pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną, handel detaliczny małopowierzchniowy A, biura, usługi ...

Powierzchnia
600,00 m2
Cena za m2
833,33 zł
cena 500 000
działka na sprzedaż - Wrocław, Psie Pole, Kowale
nowa oferta
działka na sprzedaż - Święta Katarzyna, Łukaszowice

Święta Katarzyna, Łukaszowice
działka na sprzedaż

GS-5012

gmina Siechnice 2km od Świętej Katarzyny. Dojazd do działki drogą asfaltową. obręb:Łukaszowice Na sprzedaż nieruchomość gruntowa o powierzchni 1200mw. Nieruchomość powstała z połączenia działki budowlanej o powierzchni 584m2 oznaczonej w planie zagospodarowania ...

Powierzchnia
1 200,00 m2
Cena za m2
270,60 zł
cena 324 720
działka na sprzedaż - Święta Katarzyna, Łukaszowice
Kryteria wyszukiwania

rozumiem