nowa oferta
działka na sprzedaż - Wrocław, Fabryczna, Muchobór Wielki

Wrocław, Fabryczna, Muchobór Wielki
działka na sprzedaż

GS-5014

Na sprzedaż bardzo atrakcyjna działka o powierzchni 1744 mkw.  Grunt położony we Wrocławiu w dzielnicy Fabryczna, osiedle Muchobór Wielki przy ul. Stanisławowskiej. Nieruchomość z dużym potencjałem inwestycyjnym (zabudowa mieszkaniowa wielorodzinna ok. 1000 PUM, zabudowa ...

Powierzchnia
1 744,00 m2
Cena za m2
1 542,43 zł
cena 2 690 000
działka na sprzedaż - Wrocław, Fabryczna, Muchobór Wielki

Wrocław, Przedmieście Oławskie
mieszkanie na sprzedaż

MS-4983

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni użytkowej 65,81 mkw usytuowane na parterze. Lokal znajduje się w kamienicy z 1904r. na osiedlu Przedmieście Oławskie przy ul. Waleriana Łukasińskiego.  Lokal dwustronny, z wystawą okien północno-wschodnią i południowo-zachodnią. Mieszkanie ...

Powierzchnia
65,81 m2
Piętro
parter
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
11 852,30 zł
cena 780 000
mieszkanie na sprzedaż - Wrocław, Przedmieście Oławskie

Wrocław, Fabryczna, Pilczyce
mieszkanie na sprzedaż

MS-4978

Bezpośrednio od dewelopera 0% prowizji  Na sprzedaż mieszkanie w standardzie deweloperskim o powierzchni 92,99 m2 + balkon o powierzchni 20,04 mkw. Mieszkanie znajduję się na pierwszym piętrze nowoczesnego budynku w dzielnicy Fabryczna, osiedle Pilczyce.  W cenie ...

Powierzchnia
92,99 m2
Piętro
1
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
15 800,00 zł
cena 1 469 242
mieszkanie na sprzedaż - Wrocław, Fabryczna, Pilczyce

Wrocław, Fabryczna, Pilczyce
mieszkanie na sprzedaż

MS-4976

Bezpośrednio od dewelopera 0% prowizji  Na sprzedaż mieszkanie w standardzie deweloperskim o powierzchni 55,95 m2 + taras o powierzchni 9,86 mkw + balkon o powierzchni 2,61 mkw. Mieszkanie znajduję się na drugim piętrze nowoczesnego budynku w dzielnicy Fabryczna, ...

Powierzchnia
55,95 m2
Piętro
2
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
17 900,00 zł
cena 1 001 505
mieszkanie na sprzedaż - Wrocław, Fabryczna, Pilczyce
bez prowizji
mieszkanie na sprzedaż - Wrocław, Fabryczna, Pilczyce

Wrocław, Fabryczna, Pilczyce
mieszkanie na sprzedaż

MS-4975

Bezpośrednio od dewelopera 0% prowizji  W cenie mieszkania jest miejsce postojowe w garażu podziemnym oraz komórka lokatorska o pow. 5,86 mkw.  Na sprzedaż wyjątkowe, czterostronne, jednopoziomowe mieszkanie w standardzie deweloperskim o powierzchni 137,63 m2 + ...

Powierzchnia
137,63 m2
Piętro
2
Pokoje
5 pokoi
Cena za m2
14 531,00 zł
cena 1 999 902
mieszkanie na sprzedaż - Wrocław, Fabryczna, Pilczyce

Wrocław, Krzyki
mieszkanie na wynajem

MW-4967

Do wynajęcia piękne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 48 mkw. Mieszkanie położone w dzielnicy Krzyki przy ul. Rymarskiej. Lokal położony na 3 piętrze w bloku z 2018r, z windą. W cenie najmu miejsce postojowe naziemne. Mieszkanie dostępne od 1 maja.  W mieszkaniu ...

Powierzchnia
48,00 m2
Piętro
3
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
72,92 zł
cena 3 500
mieszkanie na wynajem - Wrocław, Krzyki
9
ofert
Paulina Andrzejczak

Specjalista d/s nieruchomości, Asystentka biura

paulina.andrzejczak@citynieruchomosci.pl

573469857