nowa oferta
działka na sprzedaż - Siechnice, Groblice

Siechnice, Groblice
działka na sprzedaż

GS-5010

Na sprzedaż działka mieszkaniowo usługowa o powierzchni 2200m2 położona w Gminie Siechnice, obręb Groblice Działka oznaczona w planie symbolem MNU mieszkaniowo-usługowa 1) przeznaczenie podstawowe - zabudowa mieszkaniowa niskiej intensywności 2) funkcja usługi ...

Powierzchnia
2 200,00 m2
Cena za m2
350,00 zł
cena 770 000
działka na sprzedaż - Siechnice, Groblice
nowa oferta
działka na sprzedaż - Siechnice, Groblice

Siechnice, Groblice
działka na sprzedaż

GS-5009

Na sprzedaż działka mieszkaniowo usługowa o powierzchni 3089m2 położona w Gminie Siechnice, obręb Groblice Działka oznaczona w planie symbolem MNU mieszkaniowo-usługowa 1) przeznaczenie podstawowe - zabudowa mieszkaniowa niskiej intensywności 2) funkcja usługi ...

Powierzchnia
3 089,00 m2
Cena za m2
320,01 zł
cena 988 500
działka na sprzedaż - Siechnice, Groblice
nowa oferta
działka na sprzedaż - Święta Katarzyna, Łukaszowice

Święta Katarzyna, Łukaszowice
działka na sprzedaż

GS-5008

Na sprzedaż działka produkcyjno-usługowa o powierzchni 3202m2,  usytuowana w gminie Siechnice 2 km od Świętej Katarzyny.  obręb Łukaszowice. Dojazd do działki drogą asfaltową. Media przy działce: woda, prąd.  Działka oznaczona w planie symbolem 35 PU  /tereny ...

Powierzchnia
3 202,00 m2
Cena za m2
200,00 zł
cena 640 400
działka na sprzedaż - Święta Katarzyna, Łukaszowice
nowa oferta
działka na sprzedaż - Święta Katarzyna, Łukaszowice

Święta Katarzyna, Łukaszowice
działka na sprzedaż

GS-5007

Na sprzedaż działka usługowa o powierzchni 1500 m2, usytuowana w gminie Siechnice, obręb Łukaszowice 2 km od Świętej Katarzyny.  Dojazd do działki drogą asfaltową. Media przy działce: woda, prąd.  Działka oznaczona w planie symbolem 37 RPO/PU  – / tereny ...

Powierzchnia
1 500,00 m2
Cena za m2
200,00 zł
cena 300 000
działka na sprzedaż - Święta Katarzyna, Łukaszowice
nowa oferta
działka na sprzedaż - Święta Katarzyna, Łukaszowice

Święta Katarzyna, Łukaszowice
działka na sprzedaż

GS-5006

Na sprzedaż działka usługowa o powierzchni 4500 m2, usytuowana w gminie Siechnice, obręb Łukaszowice 2 km od Świętej Katarzyny.  Dojazd do działki drogą asfaltową. Media przy działce: woda, prąd.  Działka oznaczona w planie symbolem 37 RPO/PU / tereny produkcji ...

Powierzchnia
4 500,00 m2
Cena za m2
200,00 zł
cena 900 000
działka na sprzedaż - Święta Katarzyna, Łukaszowice
nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Wrocław, Przedmieście Oławskie

Wrocław, Przedmieście Oławskie
mieszkanie na sprzedaż

MS-5005

Na sprzedaż bardzo zadbane i utrzymane w doskonałym stanie mieszkanie o powierzchni użytkowej 111,41 m2 usytuowane na trzecim piętrze budynku. Lokal znajduje się w czteropiętrowej kamienicy z 1907r.  przy ul. Zygmunta Krasińskiego.  Mieszkanie z ogromnym potencjałem. Lokal ...

Powierzchnia
111,41 m2
Piętro
3
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
9 424,65 zł
cena 1 050 000
mieszkanie na sprzedaż - Wrocław, Przedmieście Oławskie
Kryteria wyszukiwania

rozumiem