Święta Katarzyna, Łukaszowice
działka na sprzedaż

GS-4887

Na sprzedaż działka usługowa o powierzchni 1500 m2, usytuowana w gminie Siechnice, obręb Łukaszowice 2 km od Świętej Katarzyny.  Dojazd do działki drogą asfaltową. Media przy działce: woda, prąd.  Działka oznaczona w planie symbolem 37 RPO/PU  – / tereny ...

Powierzchnia
1 500,00 m2
Cena za m2
200,00 zł
cena 300 000
działka na sprzedaż - Święta Katarzyna, Łukaszowice

Tyniec Mały
dom na wynajem

DW-4884

Polecam dom wolnostojący o powierzchni 160 m2 zlokalizowany w Tyńcu Małym. Nieruchomość składa się z 5 pokoi oraz dwóch łazienek, toalety dużej kuchni, zadaszonego tarasu ( w stylu ogrodu zimowego ). Dom po gruntownym odświeżeniu oraz remoncie kuchni i łazienki. ...

Powierzchnia
160,00 m2
Pokoje
5 pokoi
Cena za m2
53,12 zł
cena 8 500
dom na wynajem - Tyniec Mały

Kobierzyce, Wierzbice
dom na sprzedaż

DS-4865

Na sprzedaż bardzo ładny dom w zabudowie bliźniaczej położony na terenie kameralnej inwestycji w miejscowości Wierzbice, gmina Kobierzyce. Lokal o powierzchni 108,92 mkw usytuowany na działce o powierzchni 358 mkw.  Dom sprzedawany w stanie deweloperskim. Funkcjonalny ...

Powierzchnia
108,92 m2
Powierzchnia działki [m2]
358 m²
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
9 318,77 zł
cena 1 015 000
dom na sprzedaż - Kobierzyce, Wierzbice

Kobierzyce, Wierzbice
dom na sprzedaż

DS-4864

Na sprzedaż bardzo ładny lokal w zabudowie jednordzennej dwulokalowej, położony na terenie kameralnej inwestycji, w miejscowości Wierzbice, gmina Kobierzyce. Lokal o powierzchni 109,71 mkw usytuowany na działce o powierzchni 642 w udziale 1/2. Do wyłącznego korzystania ...

Powierzchnia
109,71 m2
Powierzchnia działki [m2]
321 m²
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
8 932,64 zł
cena 980 000
dom na sprzedaż - Kobierzyce, Wierzbice

Kobierzyce
działka na sprzedaż

GS-4858

Na sprzedaż bardzo ładna działka budowlana o powierzchni 1162 mkw położona w Kobierzycach - gmina Kobierzyce. Dojazd do działki drogą gminną. Działka oznaczona w planie symbolem 34 MN; 1) przeznaczenie podstawowe - zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna; 2) przeznaczenie ...

Powierzchnia
1 162,00 m2
Cena za m2
447,50 zł
cena 520 000
działka na sprzedaż - Kobierzyce

Kobierzyce, Jaszowice
dom na sprzedaż

DS-4853

Na sprzedaż nieruchomość gruntowa zabudowana budynkami gospodarczymi (w tym 2 małe budynki do wyburzenia). Budynek położony w gminie Kobierzyce, obręb Jaszowce usytuowany na działce o powierzchni ok. 1500 mkw.  W budynku został wydzielony lokal mieszkalny z oddzielnym ...

Powierzchnia
750,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
1 550 m²
Pokoje
7 pokoi
Cena za m2
932,00 zł
cena 699 000
dom na sprzedaż - Kobierzyce, Jaszowice
Kryteria wyszukiwania

rozumiem