Na sprzedaż bardzo ładne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 48,37 m2 położone na zamkniętym monitorowanym osiedlu w dzielnicy Ołtaszyn - Wojszyce przy ul. Iwaszkiewicza.
Nieruchomość znajduje się w nowym budownictwie na II piętrze w bloku z windą. Na terenie osiedla dostępne naziemne miejsca postojowe, teren pięknie zagospodarowany, okolica bardzo spokojna.
Nieruchomość składa się z:
- osobnej kuchni
- salonu
- sypialni
- przedpokoju
- łazienki
- balkonu
Mieszkanie urządzone w wysokim standardzie z dbałością o szczegóły. W przedpokoju szafa w zabudowie, podwieszane sufity. Dużym atutem jest osobna kuchnia z meblami na wymiar i sprzęty AGD w zabudowie. Mieszkanie jasne, ciepłe, jednostronne z ekspozycją zachodnią, zadbane. Funkcjonalny rozkład pomieszczeń, niskie koszty eksploatacji.
Ogromnym atutem mieszkania jest lokalizacja. W pobliżu tereny zielone, sklepy, restauracje, przedszkola, szkoła podstawowa. Liczne przystanki autobusowe. Bardzo dobra komunikacja z całym Wrocławiem.
Cena: 590 000 PLN
Cena za miejsce postojowe w garażu podziemnym: 35 000 PLN ( osobna KW)
Nie ma obowiązku zakupu miejsca postojowego.
Polecam i zapraszam na prezentację!
Magdalena Stelmasiak tel. 573 481 199
Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.